Każdy wyjazd można zorganizować z polskim pilotem

Jeśli nie jedziesz tylko ogladać, ale interesuje Cię poznanie elementów miejscowej kultury, to warto skorzystać z usług dobrego pilota - przewodnika.

Polskiego pilota można wynająć dla dowolnej ilości osób, nawet dla jednej, ale oczywiście im grupa większa, tym mniejszy jest dodatkowy koszt na osobę.

Nasz człowiek mieszka w Delhi przez większość roku, dlatego możemy nie tylko wysłać pilota z Polski, ale również zapewnić opiekę polskiego miejscowego pilota, któremu nie trzeba pokryć kosztów przelotu z Polski, indyjskiej wizy i ubezpieczenia, co daje w sumie niebagatelną kwotę około 3000 PLN.

Polski pilot w Indiach może podróżować też do sąsiednich krajów, wtedy dodatkowym kosztem jest dojazd lub przelot z Delhi.
 

Ile to kosztuje

Generalnie trzeba się liczyć z tym, że koszt pilota do podziału między wszystkich uczestników jest wyższy niż koszt jednego uczestnika. Pilotowi trzeba pokryć koszty utrzymania (przy niewielkiej grupie takie same jak pozostałych uczestników), dopłacić do pokoju jednoosobowego, pokryć koszty biletów wstępu i innych atrakcji, w których powinien wziąć udział oraz wypłacić wynagrodzenie za pracę.

Przy programach krótszych, cena od osoby przy dwóch uczestnikach z obsługą miejscowych przewodnikow może być porównywalna z ceną od osoby w grupie 8-10 osób z polskim pilotem na miejscu.

Pilot może mieszkać w innych, tańszych hotelach niz grupa, co przy zakwaterowaniu uczestników w hotelach wysokiej kasy, pozwoli znacząco obniżyć kwotę do wydania na pilota.
 

Rozważasz podróżowanie w towarzystwie polskiego pilota?
Wyslij zapytanie o wycenę.

 

Zobacz kto jest naszym człowiekiem w Indiach Szerokopojętych

 


 

W Polityce prywatności dowiedz się więcej o sposobie i zakresie przetwarzania Twoich danych osobowych oraz o celu używania cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.