m-ce COLONEL'S RETREAT

DELHI

 

Spokojna przystań w gwarnym Delhi? Wbrew pozorom to możliwe. Biały stylowy budynek Colonel’s Retreat położony jest wśród zieleni i kwiatów. Klasyczna elegancja wnętrz w połączeniu z motywami indyjskiego rzemiosła ludowego i sztuki tworzą domowy klimat starego pensjonatu dosmaczonego współczesnością.

Pyszne, przygotowywane na miejscu posiłki można jeść na tarasie, wśród zadbanej zieleni i z widokiem na miasto. Pełen komfort, prywatność i spokój, tak potrzebny po dniu spędzonym w tętniącym życiem mieście.

 
WARUNKI BYTOWANIA
Colonel’s Retreat dysponuje sześcioma pokojami wyposażonymi w klimatyzację, telewizję kablową, wi-fi, sejfy i lodówki. Śniadanie wliczone jest w cenę noclegu.  
 

 

 

 

GDY MASZ TROCHĘ CZASU…
Możesz skorzystać z oferowanych przez hotel lekcji gotowania.

LOKALIZACJA
Colonel’s Retreat usytuowany jest niemal w centrum Delhi, w dzielnicy Defence Colony. Autobusy, taksówki i niedaleka stacja metra zapewniają sprawną komunikację z innymi częściami miasta i załatwienie niezbędnych sprawunków. W pobliżu znajduje się Central Market z KFC i setkami sklepów, a w samym Defence Colony znajdziemy dużo modnych i smakowicie gotujących restauracji, w których bywają lokalni celebryci.

Odległość od lotniska - 15 km
Connaught Place - 9 km

W Polityce prywatności dowiedz się więcej o sposobie i zakresie przetwarzania Twoich danych osobowych oraz o celu używania cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.